Większość grafików ma swój cennik w zależności od stopnia złożoności zamówienia.

21 czerwca, 2021 0 przez admin

Doskonale pamiętam jak na samym początku indywidualnej wymarzonej ścieżki zawodowej z niezależną pracą z domu chciałem załatwiać wszystko samodzielnie. Traciłem wiele godzin na nauce obróbki filmów, nauce zarządzania social media ale na pewno najwięcej swojego czasu spędzałem na projektowaniu grafik, które i tak były co najwyżej poprawne.

W pewnym momencie znalazły się u mnie środki i wtedy po raz 1-wszy w swoim życiu zdecydowałem się zlecić zaprojektowanie wizytówki – pogografika.pl/projektowanie-wizytowek/. Przywykłem do robienia wszystkiego samodzielnie, więc byłem bardzo sceptycznie nastawiony. Ku mojemu zdziwieniu gotowy projekt został przysłany tego samego dnia, a jakość jego wykonania przeszła moje najśmielsze oczekiwania. Od tej chwili grafik komputerowy bardzo zyskał w moich oczach, a ja systematycznie korzystam z usług kilku zaprzyjaźnionych. Najczęściej zlecam zwykłe projekty logo do nowych produktów, grafiki na bloga lub wpisy na mediach społecznościowych. Zalet tego typu współpracy wyliczyć mogę dużo ale najistotniejsze dwie to na pewno oszczędność naszych nerwów oraz czasu. Wszak nie każdy z nas ma talent twórczy.

Znacznie lepiej jest wykorzystać nasze mocne strony, a grafiki zlecić specjalistom. Jeżeli chodzi o opłaty, to są dość przystępne. Zdecydowana większość grafików ustala swój wykaz cen w zależności od złożoności zlecenia. Jedyną rzeczą do której mógłbym się przyczepić to okres dokończenia takiego zlecenia, a tak naprawdę liczba zamówień u grafika. Częstokroć jest tak iż termin wykonania zlecenia wynosi kilka dni, a my musimy mieć coś na już. Dlatego też w przypadku takiej współpracy zdecydowanie polecam wam podjąć współpracę z kilkoma grafikami komputerowymi.