Portal lego oferuje mnóstwo interesujących filmów video.

4 lipca, 2021 0 przez admin

LEGO jest przedsiębiorstwem zabawkarskim. Klocki lego to na pewno najbardziej popularna sieć klocków na całym świecie. Istnieje kilka serii LEGO. Jedną z tych serii jest LEGO City – są to zestawy, z których buduje się scenki z życia ludzików lego a także pojazdy. Następną jest Creator – z tych klocków mamy możliwość budować obiekty oraz różne pojazdy. Z jednego zestawu, dzięki załączonej instrukcji można zbudować trochę inne modele. Kolejna seria to Duplo – są to większe, kolorowe klocki dedykowane dzieciom w wieku 1 – 5 lat.

Następna seria to Technic – jest ona jedną z najmocniej rozbudowanych serii Lego Group. W tej serii można tworzyć realistyczne modele a także konstrukcje, a poza tym niektóre zestawy są wyposażone w sprzęt elektroniczny. Jedna seria lego jest dedykowana dziewczynom – LEGO Friends. Istnieje jeszcze mnóstwo innych serii. Z biegiem czasu LEGO ewoluowało. Na początku były wyłącznie klocki. Jednakże teraz powstało dużo filmów, gier a także seriali o przygodach ludzików LEGO. Istnieją również parki rozrywki takie jak Legoland. Ciekawostki na temat lego:
– dwa klocki o wielkości 2×4 jest możliwość połączyć na dwadzieścia cztery sposoby;
– pomimo, iż klocki LEGO Duplo są 8 razy większe od klasycznych to można je połączyć, ponieważ są kompatybilne;
– w 2012 roku spółka LEGO została zaliczona do Księgi Rekordów Guinessa jako producent największej liczby opon (oczywiście opon do aut stworzonych z klocków);
– do sprzedaży w 2015 roku trafiły papucie LEGO , które miały za zadanie chronić przed stanięciem na klocek (jedynie tysiąc pięćset egzemplarzy);
– najwyższa wieża z klocków miała piętnaście m wysokości i zbudowano ją w 2015 roku w Mediolanie;
– na każdego człowieka na Ziemi przypadają 62 klocki;
– z linii produkcyjnej zeszło ok. 5 mld ludzików LEGO; Portal lego ma do zaoferowania mnóstwo ciekawych filmików wideo, zwiastunów filmów jak również seriali ze świata LEGO. Na stronie internetowej lego są dostępne także gry LEGO, rzeczy, zestawy oraz instrukcje budowania do ściągnięcia. Istnieje także parękolekcji filmowych LEGO. Jedną z nich jest LEGO Star Wars. Ma się rozumieć, że dotyczy ona kultowej serii filmowej Star Wars. Jeszcze inną serią jest seria LEGO Ninjago. Opowiada ona historię sześciu młodych chłopaków opanowujących starożytną sztukę walki. LEGO Batman jest kolejną serią , która jest związana bardzo znanym filmem. Istnieją inne kolekcje wzorowane na filmach. Jedną z nich jest seria wzorowana na Harrym Potterze, z kolei inna na piratach z Karaibów czy Indianie Jones. Pojawiły się także portal lego.

Zaliczamy do nich produkty takie jak czapki, kurtki, szorty, t-shirty oraz spodnie. Wszystkie te rzeczy z nadrukami dotyczącymi LEGO. Nie tylko i wyłącznie ubrania zaliczane są do nowości. Niedawno na rynku pojawiły się LEGO Minifigures – figurki bohaterów kreskówek takowych jak przykładowo Zwariowane melodie. Jeżeli chodzi o nowości w świecie klocków to ukazało się bardzo dużo nowych zestawów z wielu serii np. serii dla dziewczyn LEGO Friends, LEGO Marvel czy LEGO Ninjago. jeżeli chciałabyś poznać wszystkie nowości ze świata LEGO to koniecznie zobacz katalog LEGO.