Jak nagrywać lub streamować gry wideo?

26 lipca, 2022 0 przez admin

Istnieje wiele różnych sposobów na przechwytywanie wideo w dzisiejszych czasach. Możesz użyć kamery internetowej lub urządzenia mobilnego, lub możesz użyć oprogramowania do nagrywania ekranu. Omówimy najlepsze oprogramowanie do nagrywania ekranu, zalety i wady każdego z nich oraz jak uzyskać jak najwięcej korzyści z nagrywania.

Nagrywanie ekranu to najprostszy sposób na przechwycenie pulpitu.

Screen recording to prosty sposób na nagranie tego, co dzieje się na ekranie. Można nagrać fragment pulpitu lub cały ekran. Nagrywanie ekranu na komputerze Mac działa w podobny sposób. Na przykład możesz wykorzystać nagrywanie ekranu do stworzenia filmu szkoleniowego dla nowych pracowników. Możesz też nagrać prezentację, którą przygotowałeś dla swojego szefa. Możesz nawet użyć go do zademonstrowania swojego systemu automatyki domowej.

Action!4 – potężny edytor wideo

Dzięki Action!4 możesz nagrywać dowolne źródło wideo i przesyłać je strumieniowo online przez połączenie internetowe. Nagraj dowolne źródło wideo, takie jak kamera internetowa, kamera VGA, karta telewizyjna, odtwarzacz DVD, a nawet mikrofon. Action!4 pozwala nagrywać wideo w formatach AVI, MPEG, WMV, Flash, FLV, MP4 i innych. Action!4 może być używany do strumieniowego przesyłania wideo na żywo przez Internet. Action!4 to najłatwiejszy i najwygodniejszy sposób dzielenia się swoim życiem.

Źródło: nagrywarka ekranu